Navigatie                     
 

Înscrierile pentru obținerea unei mobilități Erasmus Plus, de studiu sau de practică, au fost prelungite!

Dragi studenți,


Întrucât am primit mai multe mesaje din partea dumneavoastră referitoare la faptul că nu ați reușit să faceți rost în timp util de toate documentele necesare întocmirii dosarului de candidatură, echipa noastră a decis să prelungească înscrierile pentru obținerea unei mobilități Erasmus Plus, de studiu sau de practică, până luni, 14 octombrie 2019, ora 16:00!

Pentru mai multe informații, vă rugăm să vă adresați membrilor echipei noastre, fie printr-un e-mail, la adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea., fie printr-un mesaj telefonic, la numărul 0241 613 016! 

KEEP CALM AND APPLY FOR AN ERASMUS PLUS MOBILITY! 

Nu uitați! 

Mâine, începând cu ora 10:00, vă așteptăm alături de membrii ESN Constanta, pentru a primi cele mai interesante sfaturi legate de o mobilitate Erasmus+ de succes! Manifestarea face parte din seria evenimentelor dedicate Zilelor Erasmus Plus!
 
Echipa Biroului pentru programul Erasmus Plus
 

Info UOC - Meniu